Wczytywanie strony...

O nas - Autostrada II

Biuro Projektowe Autostrada II rozpoczęło swoją działalność w 2005 roku w Katowicach i funkcjonuje jako spółka z całkowicie polskim kapitałem. Firma powstała z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie wykonawcze w zakresie budowy dróg i mostów jak również w zarządzaniu dużymi inwestycjami.

Przez lata działalności Biuro zyskało ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku usług projektowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zatrudniamy wykwalifikowaną i kompetentną kadrę projektantów, posiadających uprawnienia zarówno projektowe jak i wykonawcze.

Dysponujemy ogromną wiedzą techniczną  popartą doświadczeniem, dzięki czemu od wielu lat z powodzeniem realizujemy największe projekty infrastrukturalne w Polsce. W ostatnich latach zdecydowana większość projektów realizowana jest w formule „projektuj i buduj” współpracując firmami wykonawczymi.

Nasza firma stale i dynamicznie rozwija się, obecnie w strukturze firmy funkcjonują:

  • Pracownia drogowa
  • Pracownia mostowa
  • Dział ofertowania i przygotowywania umów

 

Na stałe współpracujemy ze specjalistami z Politechniki Śląskiej oraz w miarę potrzeb z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów, co w połączeniu z naszą wiedzą dodatkowo wpływa na wysoki poziom i jakość świadczonych przez nas usług. Nasi inżynierowie dbają o ustawiczny rozwój i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, by jeszcze lepiej, wydajniej i skuteczniej pracować dla Państwa. Jesteśmy ukierunkowani na wdrażanie nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań technicznych dla naszych zleceniodawców.

Doceniamy zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci, dlatego stawiamy na profesjonalizm, terminowość i sprawne prowadzenie inwestycji na etapie procesu projektowego. Poprzez wysoki standard usług, konkurencyjność, rzetelność i osiąganie zamierzonych celów pragniemy być postrzegani jako partner godny zaufania.

Zarząd:

Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający – Rafał Gendek
Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny – Krzysztof Solarz

 

Kadra zarządzająca

Rafał Gendek 2

Dyrektor Zarządzający

Dyrektor Techniczny

Główny Projektant Drogowy  Koordynator nadzorów autorskich

Kierownik Projektu / Pełnomocnik Inwestora ds. Administracyjno-Formalnych